Jak mieć meble na wymiar?

Znowu zgasło światło. Który to już raz w tym tygodniu. Chyba trzeci. Zawsze kończyło się wymianą żarówki ale nie tym razem. Chyba trzeba wezwać elektryka.
Już to widzę. Przychodzi stary dziad i włazi mi z kopytami na moje dopiero co zrobione meble na wymiar Łódź. Po sprawdzeniu wszystkich bezpieczników wziął się za gniazdka.

-Trzeba będzie wezwać ekipę remontową
-Ale po co?

Przecież dopiero co skończył się kompleksowy remont.

Wszystko wymieniałem: glazurę w łazience, wannę, sedes, umywalkę.

Do tego: terakota na podłodze, gładź na ścianę, kanalizacja hydraulika, rury doprowadzające, rury odpływowe, ciepła woda, zimna woda, brodzik, bidet, kompakt, bateria wannowa, prysznic suszarkę.

W dużym pokoju: stolarka drzwiowa, progi, parapety, panele, parkiet, malowanie, meble, szkło, ceramika, uchwyty meble na wymiar Łódź.

W przedpokoju: szafa wnękowa, lustra, wieszaki, listwy, antresole, nowoczesne wykonanie z halogenami, szafka na buty, wnęki, sufity podwieszane, kinkiet, lampa, żyrandol.

W całym mieszkaniu instalacja elektryczna, ściany, sufity, podłogi, nawet meble na wymiar Łódź w pokoju dziecięcym.

-Co jeszcze mam zmienić do cholery?!
-NASTAWIENIE DO ELEKTRYKA.

Remont w praktyce: malowanie 

Remont w praktyce: malowanie więcej…

Zdobyłam podstawową wiedzę o malowaniu co pozwoli mi na malowanie mieszkania we własnym zakresie. Chodzi mi o bardzo dokładne wymalowanie mieszkania łącznie z gipsowaniem, umyciem ścian itd. i tą wiedzę znalazłam w tej książce. Wiem teraz w jakich pomieszczeniach, jakich użyć kolorów oraz jakie produkty kupić do malowania. Takiej wiedzy o malowaniu szukałam.
2008-01-15 Spychała Mieczysława
bibliotelarka, ekonomistka, technik informatyk
Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+: