Jak wychować dzieci?

Poświęcasz dziecku dużo czasu, chcesz go wychować jak najlepiej i nagle czujesz się bezradny wobec zachowania swojej pociechy. Tragedią jest gdy przestajesz dogadywać się z dojrzewającym nastolatkiem. Czujesz, że   tracisz z nim kontakt.

Portal wychowajdziecko.pl powstał by pokazać rodzicom praktyczne rozwiązania i wskazówki przydatne rodzicom tak aby wychowanie dzieci było łatwiejsze.

Nie chcemy bawić się w mądrych psychologów, których często trudno zrozumieć. Chcemy skupić się sprawdzonych metodach tak, by wychowanie dzieci było przyjemnością.

Wychowanie dzieci nie zawsze jest ciężką pracą, nie musi wiązać się z nadodpowiedzialnością. Przełamanie pewnych błędnych schematów powtarzanych od pokoleń może na początku wydaje się trudne, jednak  dość  szybko może dać zaskakującą poprawę w kontakcie z dzieckiem, szczególnie jeśli chodzi o zaufanie  i efekty wychowawcze.

ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu

ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu więcej…

Pragnę wyrazić moje najszczersze podziękowania autorce ebooka „ABC Mądrego Rodzica”. Dla mnie osobiście przeczytana książka to strzał w dziesiątkę, jest pewnego rodzaju podsumowaniem wieloletniej pracy nad sobą oraz sprawdzianem w pracy z dzieckiem. Bardzo przejrzysta treść, zawierająca istotne – praktyczne wskazówki dla rodzica od rodzica. I najważniejsze nie DOŁUJE (jak niektóre książki o wychowywaniu, wyznaczaniu granic etc…o dzieciach). Najważniejsze jednak jest dla mnie pozytywne przesłanie autorki. Myślę, że świetnie jej się to udało – ta książka daje mnóstwo praktycznych rad i zostawia świetny pozytywny power – o to chodzi!!!
2008-01-15 Kasia Kulińska -Wolnik
manager w firmie reklamowej, 35 lat
Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+: