Jak się odchudzać? Jaką dietę stosować?

Chcę być szczuplejsza do lata!!! Ale jak to zrobić???

autorem artykułu jest Kamila Nowakowska

Lato to czas, w którym szczególnie zależy nam na sprężystej, szczupłej sylwetce. Nic w tym dziwnego, bo właśnie latem pogoda zmusza nas do eksponowania ciała a to sprawia, że chcemy wyglądać szczuplej, młodziej i zdrowiej. Rozsądni zaczynają odchudzanie dużo wcześniej, czyli już na wiosnę, aby mieć dużo czasu na dietę i uniknąć przymusu stosowania drakońskich, szybkich diet, które owszem przynoszą efekty, ale krótkotrwałe. Jeżeli jednak dopiero teraz zabierasz się do odchudzania to dzięki intensywnym działaniom masz jeszcze szansę na pozbycie się paru kilogramów przed wyjazdem na wakacje. Przede wszystkim stawiaj na ćwiczenia.
Jeżeli nie masz czasu uczęszczać do klubu fitness możesz także ćwiczyć w domu. Będzie to wymagało od Ciebie wiele samodyscypliny, zestawy ćwiczeń są dostępne w wielu wersjach na płytach DVD więc bez problemu znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Tak naprawdę lato sprzyja diecie, ponieważ ze względu na pogodę nie chce nam się spędzać czasu w kuchni i mamy mniejszą ochotę na jedzenie. Dodatkowo spędzamy więcej czasu na świeżym powietrzu i mamy więcej pomysłów na ciekawe wykorzystanie wolnego czasu.

Lekką, warzywną dietę połącz z suplementami wspomagającymi odchudzanie. Warto postawić na Cidrex Plus. Jest to absolutna nowość będąca innowacyjnym połączeniem znanych i sprawdzonych w dietetyce składników. Głównymi składnikami Cidrex Plus są ocet jabłkowy i zielona herbata. Oba te składniki są od dawna znane jako wspomagacze odchudzania.

Ocet jabłkowy – w naturalny sposób tłumi apetyt, wspomaga metabolizm i usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii a do tego zawiera witaminy i minerały.

Zielona herbata odgrywa ważną rolę w procesie odchudzania, ponieważ podwyższa spalanie tłuszczu, czyli termogenezę. Termogeneza to powstawanie ciepła, wydzielającego się w trakcie reakcji chemicznych, podczas których z tłuszczu wytwarza się dwutlenek węgla i woda. Energia termiczna, czyli ciepło, które się w ten sposób wytwarza jest wydalane z ciała wraz z wodą i dwutlenkiem węgla poprzez płuca, skórę i wydzieliny. Skutkiem tego tłuszcz zostaje zamieniony w energię cieplną i spalony, a my mamy mniej centymetrów w talii. Oprócz tego zielona herbata jest nieocenionym źródłem zdrowia dla naszego organizmu. Preparat Cidrex Plus zawiera także inne składniki, które łączą się w skutecznym działaniu wspomagającym odchudzanie. Jednym z tych składników jest jod, wpływający na przemianę materii przez zwiększone zapotrzebowanie na tlen, wzrost procesów utleniania oraz produkcję ciepła. Cidrex Plus zawiera również lecytynę uczestniczącą w przemianach tłuszczów i cholesterolu, olej z kiełków pszenicy bogaty w składniki niezbędne do prawidłowej przemiany materii takie jak: witamina E, magnez, kwas pantotenowy, fosfor, tiamina i cynk. W preparacie znajduje się także witamina B6 warunkująca prawidłowy metabolizm białek w organizmie i bierąca udział w przemianie aminokwasów, jest ona niezbędna w metabolizmie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych i fosfolipidów, wpływa także na prawidłowe czynności układu krwiotwórczego, odpornościowego oraz skóry. Nowe zestawienie znanych i sprawdzonych składników, połączonych ze sobą w odpowiednich proporcjach tworzy preparat Cidrex Plus. Dzięki niemu dieta stanie się łatwiejsza a jej efekty będą szybciej widoczne, co niewątpliwie doda zapału i chęci do dalszego działania i co się z tym wiąże osiągnięcia celu, czyli zdrowej, szczupłej sylwetki.

Jeżeli poszukujesz informacji, porad, sposobów lub wsparcia w odchudzaniu zajrzyj na www.zapnijsie.pl


Kamila Nowakowska PR SOLUTION & NOA MARKETING

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Kobieta piękną jest

Kobieta piękną jest więcej…

Jeśli potrzebujesz rozszyfrować kilka ciekawostek o swoim ciele i urodzie kup i zobacz te ebooki

2007-10-02 Justyna Dorobisz
23 lata, studenka przebywająca w Stanach

ebooki te pomaga odkryć kobiecie drzemiącą w niej kobiecość. Dobre ebooki, który podnosi samoocenę i dowartościowuje.

2007-10-02 Ania
studentka pedagogiki, 22 lata

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+: