Jak naprawić komputer w domu? Co to jest pogotowie komputerowe?

Serwis komputerowy

autorem artykułu jest Alison Alison

Jeżeli z komputerem nic złego się nie dzieje, nie psuje się, nie zacina czy zawiesza nie doceniamy wtedy ile ułatwienia wnosi do naszej pracy.

Doceniamy go dopiero wtedy, kiedy coś się złego zaczyna z nim dziać, co uniemożliwia nam stabilną pracę i tracimy wtedy swój cenny czas. Awaria komputera skutkuje tym, że musimy oddać go do serwisu komputerowego, jeżeli komputer jest jeszcze objęty gwarancją nie musimy ponosić żadnych kosztów związanych z jego naprawę (chyba, że serwis komputerowy stwierdzi, że uszkodzenie jest z naszej winy) tak czy siak w obu tych przypadkach musimy się pozbyć naszego komputera na czas jego naprawy a te trwają od kilku dni do kilku tygodni.

Osoba, która zostaje pozbawiona swojego komputera na rzecz pozostawienia go w serwisie komputerowym na czas naprawy nie jednokrotnie narażona jest na straty ponoszone na skutek nie możliwości pracy. Bardzo dużo osób ma zawód, który pozbawiony pracy przy komputerze nie może być wykonywany, przez co ponosi odczuwalne straty finansowe.

Wszystko to brzmi bardzo przygnębiająco, ale nie jest aż tak źle, ponieważ możemy skorzystać z usługi serwisu komputerowego wykonującego naprawy komputerów u klienta.

Pogotowie komputerowe bo właśnie o nim mowa przyjeżdża do klienta z reguły bardzo szybko od momentu zgłoszenia, cena takiej wizyty nie jest dużo droższa niż w standardowym serwisie komputerowym a niekiedy taka samo bądź niekiedy i niższa.

Skorzystanie z usług takiego serwisu daje nam wiele zalet, nie musimy wozić naszego komputera po całym mieście do punktu serwisowego – serwisant przyjeżdża do nas, naprawa komputera jest wykonywana na miejscu i jeszcze tego samego dnia możemy kontynuować pracę na naszym komputerze, dlatego też zachęcam wszystkich z was do korzystania z usług serwisów komputerowych, które wykonują naprawę w domu klienta czy też siedzibie waszej firmy.

Jeżeli potrzebujesz dobrego pogotowia komputerowego działającego na terenie warszawy polecam wpisać w wyszukiwarce Google – serwis komputerowy warszawa i poszukać oferty firmy Alicom.


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Mój komentarz:

Pogotowie komputerowe to świetny pomysł na rozwiązanie Twoich problemów z komputerem

Na terenie Kielc i okolic możesz skorzystać z pomocySerwis4U.

Zapraszam.

Idź po więcej informacji.

Rozbudowa i naprawa komputera. Kompendium. Wydanie drugie

Rozbudowa i naprawa komputera. Kompendium. Wydanie drugie

„Rozbudowa i naprawa komputera. Kompendium. Wydanie drugie” to skondensowana, podręczna wersja książki „Rozbudowa i naprawa komputerów PC”. Znajdziesz w niej wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Ci uporać się z naprawą i rozbudową peceta, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym serwisantem, czy domorosłym fanem komputerów. Ta niewielkich rozmiarów książeczka, świetnie mieszcząca się w podręcznej torbie z narzędziami, będzie dla Ciebie nieocenioną pomocą, gdy znajdziesz się poza domem czy miejscem pracy. Mimo niewielkich rozmiarów jest przepełniona przydatnymi w praktyce informacjami.
Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+: