Jak grać na weselu?

Mieszkam w małej miejscowości u nas zwykle nikt nie pomyślałby, żeby wybrać dj wesele.
Zastanawiam się czy lepszy byłby dj wesele czy orkiestra, ostatnio znajomi byli na weselu właśnie z discjockeym.

Mówili mi ,że dużo fajniej bawili się niż jak była orkiestra, ale nie wiem czy to fajny pomysł brać dj wesele? Tym bardziej, że nie wiem jak rodzinka ,czy zaakceptuje dj na weselu czy będzie chciała orkiestrę.

Asia z Mirkiem mówili mi,że fajnie zabawiał ten gość,że oprócz muzyki ,prowadził imprezę jako konferansjer i wodzirej i że było bardzo fajnie.Ja zawsze myślałem że discjockey gra nowe hity,disco ,techno,hip hop,rap,a oni mi mówili,że grał dużo przebojów sprzed lat ,włoskie,hiszpańskie rytmy,polskie standarty,a nawet była biesiada do pośpiewania i potańczenia.

Mama mówiła mi ,że nie ma to jak z orkiestrą, a dj na weselu by tylko hałasował.Nie wiem co robić? Tym bardziej,że moja narzeczona wolałaby dj wesele.
Doradźcie mi czy lepiej zamówić orkiestrę czy dj na wesele?

Didżej lub DJ (ang. Disc Jockey – Dee Jay) – osoba, która odpowiednio dobiera i odtwarza muzykę, często w sposób urozmaicający oryginalne brzmienie tych utworów – poprzez miksowanie, używanie efektów dźwiękowych, a czasem nawet poprzez dodawanie muzyki tworzonej na żywo. DJ także odzywa się przez mikrofon – utrzymując kontakt z publicznością lub słuchaczami.

Pojęcie Disc Jockey zostało po raz pierwszy użyte 1935 roku przez Waltera Winchella gdy opisywał Martina Blocka, pierwszego radiowca który w oczach społeczeństwa uzyskał status gwiazdy.
źródło Wikipedia

Polecam napędy, oraz photo retouching, drukowanie w formie lenticular printing.
Biuro tłumaczeń wykona profesjonalnie tłumaczenia

Udane wesele

Udane wesele więcej…

Moim skromnym zdaniem stwierdzam że książka jest bardzo pomocna:)Jako konsultantka ślubna zaczerpnęłam wiele dobrych i przydatnych rad w moim zawodzie z tej książki. Polecam ją w 100% dla przyszłych nowożeńców.
2008-11-25 Agnieszka Filip-Popardowska
Konsultantka ślubna
Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+: